Blog

Zdrowie nie jest wszystkim, ale wszystko bez zdrowia traci wiele ze swojej wartości

Pomagam moim klientom osiągnąć równowagę w pięciu kluczowych wymiarach zdrowia:

Fizycznym, emocjonalnym, umysłowym, społecznym i duchowym.

Harmonijne współdziałanie tych elementów przynosi zadowolenie w życiu, poczucie satysfakcji oraz spełnienia. O tym przekonałem się wiele lat temu, kiedy mając w cudzysłowie „wszystko” – dobrze płatną pracę, szczęśliwą rodzinę, ładne mieszkanie, ogrom znajomych – moje zdrowie było jednak w opłakanym stanie – 40 kilogramów nadwagi, przewlekły stan zapalny stawów oraz totalnie rozregulowany układ hormonalny. Kiedy po kilku latach przewlekłego „ leczenia” od lekarza usłyszałem wyrok, że za kilka lat czeka mnie wózek inwalidzki, zrozumiałem iż stoję właśnie na szczycie drabiny, która oparta jest o złą ścianę. Wtedy też uświadomiłem sobie, iż  Zdrowie nie jest wszystkim, ale wszystko bez zdrowia traci wiele ze swojej wartości, kiedy nie możesz wypełniać swoich obowiązków czy realizować postawionych celów i marzeń.

Zacząłem od najprostszych kroków – zmiany żywienia, które wynikało przede wszystkim ze zmiany sposobu myślenia. To pociągnęło ze sobą wielowymiarowe korzyści – oprócz tego, że pozbyłem się wcześniej wspomnianych dolegliwości fizycznych, dosyć szybko zacząłem lepiej wyglądać, mieć więcej energii, nabrałem większej pewności siebie, przez co sprawy zawodowe również szły w bardzo dobrym kierunku. Dziś jestem w totalnie innym miejscu, a moją pasją stało się pomaganie ludziom przejść przez podobną ścieżkę przemian i rozwoju na wszystkich płaszczyznach życia.

W pracy z klientami kieruję się prostotą i skutecznością stosowanych rozwiązań, mając na uwadze indywidualne potrzeby, ale i również możliwości każdego z nich. Często wspólnie odkrywamy, że przyczyny ich dolegliwości leżą w zupełnie innej płaszczyźnie zdrowia niż ich przejawy. Tu moja rola – nie tylko jako eksperta regeneracji organizmu, ale przede wszystkim mentora, przewodnika, współtowarzysza, czy po prostu przyjaciela.

Głęboko wierzę, że odkrycie swoich słabości oraz ograniczeń oznacza przede wszystkim to, że jesteś gotowy na zmiany.

Jeśli [jeszcze] czytasz ten artykuł to świadczy, że chcesz więcej
i na to zasługujesz.
zdrowie,
piękny wygląd,
więcej sił witalnych,
dobra kondycja fizyczna,
wartościowe relacje
, a może inny aspekt Twojego życia wymaga dopełnienia?

Jak mówią mądrzy tego świata –  „Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł i zapytaj go jak tego dokonał”

Ja swoją drogę do zdrowia, a przez to pełni satysfakcji życiowej przeszedłem sam, popełniając przy tym szereg błędów.
Z przyjemnością pokażę Ci sprawdzoną, skuteczną i najprostszą ścieżkę, którą wspólnie będziemy kroczyć, pokonując wiele wyzwań, które stawia współczesny pęd życia.

SKORZYSTAJ Z KONSULTACJI I POZNAJ ROZWIĄZANIE

Razem możemy więcej.

Dodaj komentarz

Udostępnij

O mnie

Pasjonują mnie ludzie. Od 2014 roku jestem coachem, trenerem zdrowia i rozwoju osobistego, trenerem mentalnym, ale przede wszystkim wieloletnim praktykiem dochodzenia do własnej sprawności. Na podstawie własnych doświadczeń oraz doświadczeń moich klientów – opracowywałem autorski program dochodzenia do pełni sprawności fizycznej, psychicznej, emocjonalnej. Regeneracji organizmu, powrotu sił witalnych i szczęścia w życiu. Jestem po to, by Ci pomóc – zacznijmy DZIAŁAĆ RAZEM, gdyż RAZEM możemy WIĘCEJ!
CZYTAJ WIĘCEJ >

Newsletter

Facebook