Blog

Wyreguluj swój stres

Stres dotyka każdego, na wszystkich etapach życia. Jego źródła są jednak bardzo różne – każdy z nas doznaje napięć pod wpływem innych czynników.

W życiu nie unikniemy stresu, bo tak naprawdę życie – to właśnie stres.
Ważne jest jednak, jak ten stan przechodzimy, jak sobie z nim radzimy.
Źle przeżywany stres odbiera nam bowiem energię do życia: często powoli, a czasem nagle.

Zazwyczaj sami jesteśmy swoimi największymi wrogami – to nasze postrzeganie powoduje, że coś odczuwamy jako dyskomfort, czyli stres. Na pewnym poziomie u wszystkich występują bardzo podobne reakcje stresowe.

SKANINGOWA DIAGNOSTYKA TREMOREGULACYJNA – STRD,
którą w szczegółach poznałem na kierunku „Terapie naturalne” w GWSP w Chorzowie, od jednego z twórców tej nowatorskiej metody -dra n.med. Krzysztofa Krupki (mojego promotora i mentora). 

STRD pomaga zrozumieć, czym jest stres, jak sobie z nim radzić i jak „odblokować” swoją energię – czyli po prostu, jak żyć w harmonii z sobą samym.

Możliwości jakie daje w mojej codziennej pracy technologia STRD jest bardzo dużo. Pierwszą, którą dziś postaram się przybliżyć, jest NEUROREGULACJA, której nadrzędnym celem jest przywrócenie równowagi układu nerwowego oraz optymalizacja jego pracy.

Nie od dziś wiadomo, że nadrzędna rolę w naszym organizmie odgrywa układ nerwowy. Bez sprawnego układu nerwowego nie może być mowy o wychodzeniu z jakielkolwiek choroby.

Od nadwagi, otyłości, cukrzycy, depresji czy innych chorób…..

Podczas całego procesu NEUROREGULACJI, który przeprowadzam podczas warsztatów grupowych dla firm i instytucji,  ale również pracując indywidualnie z moimi klientami – skupiam się na ocenie równowagi oddziaływania 4 kluczowych neuroprzekaźników oraz ich korekcie poprzez celowaną, wysokojakościową suplementację, dietę oraz trening optymalizacyjny.

Cały proces neuroregulacji trwa zazwyczaj około 3 – 4 miesięcy.
W tym czasie spotkam się z Tobą kilkakrotnie – na bieżąco sprawdzając trend oraz prawidłowość przebiegu regulacji Twojego ciała.

Będę cały czas przy Tobie…
Razem możemy więcej…

Przydatne linki do artykułu:
Film o warsztatach neuroregulacji które prowadzę:
https://www.youtube.com/watch?v=Xqh55Ivfzz4

Więcej o STRD>

Przykładowy wynik neuroregulacji wraz z opisem, suplementacją i jadłospisem>

Dodaj komentarz

Udostępnij

O mnie

Pasjonują mnie ludzie. Od 2014 roku jestem coachem, trenerem zdrowia i rozwoju osobistego, trenerem mentalnym, ale przede wszystkim wieloletnim praktykiem dochodzenia do własnej sprawności. Na podstawie własnych doświadczeń oraz doświadczeń moich klientów – opracowywałem autorski program dochodzenia do pełni sprawności fizycznej, psychicznej, emocjonalnej. Regeneracji organizmu, powrotu sił witalnych i szczęścia w życiu. Jestem po to, by Ci pomóc – zacznijmy DZIAŁAĆ RAZEM, gdyż RAZEM możemy WIĘCEJ!
CZYTAJ WIĘCEJ >

Newsletter

Facebook