OFERTA DLA BIZNESU

Jak w jeden dzień zwiększyć efektywność Twojego zespołu?

Zorganizuję dedykowane szkolenie, warsztat  lub długoterminowy program dla Twojego zespołu z poprawy jakości życia, poziomu zdrowia, koncentracji i energii w ciągu dnia.

Kto ma największy wpływ na rozwój Twojej firmy?

Czy zastanawiałeś się od czego zależy efektywność Twojego zespołu?
Dlaczego jednego dnia Twoi pracownicy przychodzą do pracy w świetnej formie i realizują 200% normy, a innego wydajność spada i mają trudności z najprostszymi zadaniami?
Twoi pracownicy w przeszłości z entuzjazmem realizowali kolejne i kolejne cele oraz snuli ambitne plany, a teraz masz wrażenie, że ich działania są mniej skuteczne?

Zwiększanie sprzedaży, wzrost produkcji i udziałów rynkowych, restrukturyzacja zazwyczaj wiążą się ze stresem, napiętymi terminami, nienajzdrowszym odżywianiem, brakiem ruchu i przemęczeniem, co często prowadzi do wypalenia zawodowego.

Od działu HR i Zarządu Firmy zależy, jakie narzędzia motywacyjne i rozwojowe zostaną udostępnione pracownikom. Te ukierunkowane na poprawę zdrowia, oraz wzrost efektywnośći  przełożą się na mierzalny wzrost wyników firmy. Zadbaj o to, co dla pracownika najważniejsze – jego zdrowie – a on zadba o to, co ważne dla Twojej Firmy.

Na podstawie mojego wieloletniego doświadczenia zawodowego w pracy dla dużej korporacji, oraz doświadczenia jakie zdobyłem pracując w temacie coachingu zdrowia z klientami indywidualnymi – opracowałem autorski program szkoleń, warsztatów oraz długoterminowych programów zdrowotnych dzięki którym pomagam moim klientom poprawiać efektywność ich zespołów.

Za cel  stawiam sobie poprawę zdrowia oraz samopoczucia Twoich pracowników, co w konsekwencji podniesie ich poziom motywacji oraz efektywności, dając tym samym mierzalne korzyści Twojej firmie.

Zdrowi oraz zadowoleni z życia pracownicy są:

%

Bardziej kreatywni

%

Bardziej produktywni

%

Mniej wypadków przy pracy

%

Mniej zwolnień lekarskich

Jak osiągnąć takie efekty w Twojej firmie?

Wspólnie zdecydujmy co mogę dla Ciebie zrobić.

Czy chcesz widzieć w swoim zespole
work-life balance i większą produktywność?

A gdyby członkowie Twojego zespołu…

Mniej chorowali i cieszyli się zdrowiem.
Byli bardziej sprawni fizycznie.
Mocniej skoncentrowani.
Mieli energię bez litrów kawy.
Byli szczęśliwsi i pozytywnie nastawieni.
Mieli balans w życiu i karierze.

Do 20 min bezpłatnej i niezobowiązującej rozmowy.

Krzysztof Bojarski
Coach, trener, mentor, ekspert
odżywiania i regeneracji organizmu.

Zorganizuję dedykowane szkolenie dla Twojego zespołu, które poprawi jego efektywność.

Organizuję szkolenia, warsztaty, eventy  oraz indywidualnie dobrane kompleksowe programy prozdrowotne. Moją ofertę kieruję do najlepszych firm, i instytucji  które inwestują w zdrowie i efektywność swoich pracowników.

Stworzyłem autorski, innowacyjny na Polskim rynku program w którym za cel  stawiam sobie poprawę zdrowia, jakości życia, koncentracji  oraz samopoczucia Twoich pracowników, co w konsekwencji podniesie ich poziom motywacji oraz efektywności, dając tym samym mierzalne korzyści Twojej firmie.

Do mojego projektu zaprosiłem najlepszych znanych mi w Polsce specjalistów, trenerów różnych specjalności  – lekarzy, psychologów, dietetyków, fizjoterapeutów.

Zobacz krótki film o mojej ofercie dla firm:

Krzysztof Bojarski
Coach, trener, mentor, ekspert
odżywiania i regeneracji organizmu.

Co oferuję?

Jednodniowe Szkolenia i Warsztaty

Są formą urozmaicania biurowego życia, pogłębiają integrację w zespołach, a także sprawdzają się jako imprezy współgrające z innymi wydarzeniami. Współpraca z nami może mieć charakter dodatkowych działań motywacyjnych – staje się wtedy ciekawym elementem pakietu socjalnego związanego z profilaktyką zdrowia.

Sprawdź tematy szkoleń >

Dni Zdrowia

W ramach konferencji, eventów firmowych zorganizujemy dla Ciebie dni zdrowia, których nadrzędnym celem będzie zwiększenie świadomości prozdrowotnej Twoich pracowników. Dysponuję nowoczesnym sprzętem diagnostycznym do przeprowadzenia bezinwazyjnych badań, jak również wiedzę i profesjonalną kadrę dietetyków, lekarzy i fizjoterapeutów, którzy tego dnia będą pracować dla zdrowia Twoich pracowników.

Dobierz elementy Dnia Zdrowia >

Długofalowe Programy Zdrowotne

Są elementem całościowej strategii firmy, która za swój cel stawia sobie dbanie o kondycję pracowników, poprawę ich zdrowia, jakości życia, koncentracji oraz samopoczucia, co w konsekwencji podnosi ich poziom motywacji oraz efektywności, dając tym samym mierzalne korzyści Twojej firmie.

Współpracujemy przy tym z działami Human Resources w firmach naszych Klientów, aby ściśle połączyć proponowaną ofertę do istniejącej już w organizacji strategii wellness lub też oferujemy własny, całościowy plan działania.

Zobacz przykładowy program >

Wyjazdy Integracyjne

Program zależy od długości, formy i miejsca wyjazdu. Wspólnie dopasujemy go do potrzeb Twojego zespołu. W programie różnych wyjazdów między innymi:

  • specjalnie zaplanowane menu zależnie od rodzaju wyjazdu.
  • praktyczne warsztaty zdrowego gotowania (w tym także pieczenie prawdziwego, domowego chleba na zakwasie).
  • wykłady o odżywianiu, zdrowym stylu życia, metodach oczyszczania, profilaktyki zdrowia czy kobiecości.
  • sesje ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych.
  • spacery w plenerze ze świeżym i czystym powietrzem.
  • wizualizacje i medytacje.
  • nauka masażu, tańca, śpiewu (zależnie od wyjazdu).
  • wieczorne ogniska.
  • wyprawy rowerowe, kuligi (zależnie od wyjazdu).
  • zajęcia dla dzieci (na wyjazdach rodzinnych).

Skontaktuj się ze mną, razem stworzymy indywidualny program wyjazdu integracyjnego
dla Twojego zespołu>

Praktyczne ćwiczenia nie pozwalające na nudę.
Szkolenie nie jest samą teorią z prezentacją w power point.
Wiedza do zastosowania od zaraz.
Natychmiastowa implementacja i szybkie efekty.
Dedykowany program pod konkretną grupę.
Program szkolenia jest dobierany pod potrzeby zespołu.

Tematyka szkoleń

Tematy, przykładowe efekty moich szkoleń , warsztatów, eventów
oraz programów długofalowej profilaktyki zdrowotnej Twoich pracowników.

TEMAT POŻĄDANE WYNIKI
Neuroregulacja stresu Trwała poprawa fizycznych i intelektualnych możliwości pracownika poprzez zastosowanie specjalistycznej diagnostyki neuroregulacyjnej – STRD. Wprowadzenie celowanej suplementacji, diety oraz treningu optymalizacyjnego. Dzięki współpracy z instytutem Energomedica stworzyłem program szkoleń oraz warsztatów neuroregulacji stresu dla biznesmenów, menadżerów oraz kadry pracowników bezpośrednio narażonych na sytuacje stresowe. Program, który pozwala na poprawę jakości życia, poziomu zdrowia, koncentracji i energii w ciągu dnia.
Warsztaty antystresowe Stres dotyka każdego na wszystkich etapach życia. Jego źródła są jednak bardzo różne – każdy z nas doznaje napięć pod wpływem innych czynników. W życiu nie unikniemy stresu, bo tak naprawdę życie - to właśnie stres. Ważne jest jednak jak ten stan przechodzimy, jak sobie z nim radzimy. Źle przeżywany stres odbiera nam bowiem energię do życia: często powoli, a czasem nagle. Zazwyczaj sami jesteśmy swoimi największymi wrogami – to nasze postrzeganie powoduje, że coś odczuwamy jako dyskomfort, czyli stres, a coś innego jako komfort. Jednak na pewnym poziomie u wszystkich występują bardzo podobne reakcje stresowe. Reagowanie na stres w pracy jest podstawowym elementem właściwej atmosfery w pracy oraz kluczem do efektywności Twojego zespołu. Na warsztacie prowadzonym przez doświadczonego psychologa poznasz źródła stresu, czynniki jego występowania oraz techniki na umiejętne i samodzielne minimalizowanie czynników wywołujących stres. Warsztaty antystresowe są doskonałym wstępem do przeprowadzenia neuroregulacji stresu w Twoim zespole.
Neuro przywództwo Najcenniejszym aktywem w każdym zespole są tworzący ten zespół ludzie. To dzięki ludziom przedsiębiorstwa dynamicznie się rozwijają. Oczywiście dzieje się tak jedynie wtedy, gdy potrafimy poznać i wykorzystać nasz wzajemny potencjał, a na jego bazie stworzyć właściwy zespół. W mojej pracy nad potencjałem przywódczym Twojego zespołu doskonale sprawdzi się technologia STRD, z której wykorzystaniem przeanalizujemy strukturę organizacyjną Twojego zespołu, ustalimy kierunki jego rozwoju. Przeanalizujemy cechy i kompetencje zawodowe Twoich aktualnych oraz przyszłych pracowników i dostarczymy im spersonalizowanych zaleceń psychoprofilaktycznych oraz neuroregulacyjnych.
Efektywne odżywianie Stworzyłem unikalny program edukacyjno – warsztatowy, wprowadzający w bardzo prosty i przystępny sposób wiedzę o prawidłowym odżywianiu, nawadnianiu i regeneracji organizmu. Program, który poprawi zdrowie, wygląd zewnętrzny, jakość życia, oraz samopoczucia Twoich pracowników, co w konsekwencji podniesie ich poziom motywacji i efektywności, dając tym samym mierzalne korzyści Twojej firmie.
Warsztaty rehabilitacyjne Warsztaty prowadzone przez doświadczonego trenera - fizjoterapeutę, wprowadzające w prosty i przystępny sposób techniki relaksacyjne w pracy, techniki autoterapii układu mięśniowo-stawowego, techniki automotywacji, trening wzmacniający poszczególne grupy mięśni. Trening medyczny w profilaktyce osteoporozy. Nauka ćwiczeń rozluźniających, które można wykonywać samemu w pracy czy w domu, aby radzić sobie z różnego rodzaju bólami karku, pleców czy nadgarstków, wywoływanymi np. dłuższą pracą przy biurku lub przed komputerem.
Firma bez papierosa Program oparty jest o kompleksowe działania, które dostosowujemy do sposobu funkcjonowania i potrzeb każdej firmy. Zrealizujemy kampanię informacyjną w Twojej firmie, warsztaty antynikotynowe oraz indywidualne wsparcie terapeuty dla uczestników programu.
Stylizacja, wizaż oraz wizerunek biznesowy Szkolenie z wizażu oraz stylizacji pod tytułem „Jak Cię widzą – tak Ci płacą” - przeprowadzone przez najwyższej klasy specjalistów i połączone z indywidualnymi konsultacjami. Pomaga ono kreować profesjonalny wizerunek biznesowy. Doskonale sprawdza się jako event z okazji Dnia Kobiet oraz świetny dodatek do wydarzeń organizowanych w ramach Dni Zdrowia dla Twoich pracowników lub klientów.

Terminy główne

Terminy
dodatkowe

Terminy główne

TEMAT POŻĄDANE WYNIKI
Neuroregulacja stresu Trwała poprawa fizycznych i intelektualnych możliwości pracownika poprzez zastosowanie specjalistycznej diagnostyki neuroregulacyjnej – STRD. Wprowadzenie celowanej suplementacji, diety oraz treningu optymalizacyjnego. Dzięki współpracy z instytutem Energomedica stworzyłem program szkoleń oraz warsztatów neuroregulacji stresu dla biznesmenów, menadżerów, oraz kadry pracowników bezpośrednio narażonych na sytuacje stresowe. Program, który pozwala na poprawę jakości życia, poziomu zdrowia, koncentracji i energii w ciągu dnia.
Warsztaty antystresowe Stres dotyka każdego, na wszystkich etapach życia. Jego źródła są jednak bardzo różne – każdy z nas doznaje napięć pod wpływem innych czynników. W życiu nie unikniemy stresu, bo tak naprawdę życie to właśnie stres. Ważne jest jednak, jak ten stan przechodzimy, jak sobie z nim radzimy. Źle przeżywany stres odbiera nam bowiem energię do życia: często powoli, a czasem nagle. Zazwyczaj sami jesteśmy swoimi największymi wrogami – to nasze postrzeganie powoduje, że coś odczuwamy jako dyskomfort, czyli stres, a coś innego jako komfort. Jednak na pewnym poziomie u wszystkich występują bardzo podobne reakcje stresowe. Reagowanie na stres w pracy jest podstawowym elementem właściwej atmosfery w pracy oraz kluczem do efektywności Twojego zespołu. Na warsztacie prowadzonym przez doświadczonego psychologa poznasz źródła stresu, czynniki jego występowania oraz techniki na umiejętne i samodzielne minimalizowanie czynników wywołujących stres. Warsztaty antystresowe są doskonałym wstępem do przeprowadzenia neuroregulacji stresu w Twoim zespole.
Neuro przywództwo Najcenniejszym aktywem w każdym zespole są tworzący ten zespół ludzie. To dzięki ludziom przedsiębiorstwa dynamicznie się rozwijają. Oczywiście dzieje się tak jedynie wtedy, gdy potrafimy poznać i wykorzystać nasz wzajemny potencjał a na jego bazie stworzyć właściwy zespół. W mojej pracy nad potencjałem przywódczym Twojego zespołu doskonale sprawdzi się technologia STRD, z której wykorzystaniem przeanalizujemy strukturę organizacyjną Twojego zespołu, ustalimy kierunki jego rozwoju. Przeanalizujemy cechy i kompetencje zawodowe Twoich aktualnych oraz przyszłych pracownikó i dostarczymy im spersonalizowanych zaleceń psychoprofilaktycznych, oraz neuroregulacyjnych.
Efektywne odżywianie Stworzyłem unikalny program edukacyjno – warsztatowy wprowadzający w bardzo prosty i przystępny sposób wiedzę o prawidłowym odżywianiu, nawadnianiu i regeneracji organizmu. Program który poprawi zdrowie, wygląd zewnętrzny, jakość życia, oraz samopoczucia Twoich pracowników, co w konsekwencji podniesie ich poziom motywacji oraz efektywności, dając tym samym mierzalne korzyści Twojej firmie.

Terminy dodatkowe

TEMAT POŻĄDANE WYNIKI
Warsztaty rehabilitacyjne Warsztaty prowadzone przez doświadczonego trenera - fizjoterapeutę wprowadzające w prosty i przystępny sposób techniki relaksacyjne w pracy, techniki autoterapii układu mięśniowo-stawowego, techniki auto motywacji, metody treningowe, trening wzmacniający poszczególne grupy mięśni. Trening medyczny w profilaktyce osteoporozy. Nauka ćwiczeń rozluźniających, które można wykonywać samemu w pracy czy w domu, aby radzić sobie z różnego rodzaju bólami karku, pleców czy nadgarstków wywoływanymi np. dłuższą pracą przy biurku lub przed komputerem.
Firma bez papierosa Obserwując to z jakimi wyzwaniami się borykają i jak pozytywnie może wpłynąć na nich właściwy styl życia stworzyłem elastyczny program dla zespołów...
Stylizacja, wizaż oraz wizerunek biznesowy Szkolenie z wizażu oraz stylizacji pod tytułem „Jak Cię widzą – tak Ci płacą” - przeprowadzone przez najwyższej klasy specjalistów i połączone z indywidualnymi konsultacjami. Pomaga ono kreować profesjonalny wizerunek biznesowy. Doskonale sprawdza się jako event z okazji Dnia Kobiet oraz świetny dodatek do eventu organizowanego w ramach Dni Zdrowia dla Twoich pracowników, lub klientów.

Opinie o pracy

Wyślij zapytanie

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@krzystofbojarski.com spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Wszelkie informacje na temat ochrony danych umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa.